Legia ukarana za mecz ze Slavią

redakcja

Autor:redakcja

09 września 2021, 15:49 • 1 min czytania

Reklama
Legia ukarana za mecz ze Slavią

Stało się to, co można było przewidzieć – Legia Warszawa została ukarana przez organy dyscyplinarne UEFA za mecz ze Slavią Praga. Przedstawicielom europejskiej federacji nie spodobały się dwie sprawy. 

Reklama

Najważniejsza kwestia jest taka, że warszawski klub otrzymał tylko karę finansową. Oczywiście każde uderzenie po kieszeni może boleć, ale pamiętając o przeszłości, potrafimy sobie wyobrazić bardziej dotkliwe konsekwencje. Tym razem Legia została ukarana za:

  • niedrożne przejścia (14 tysięcy euro),
  • niewłaściwe zachowanie kibiców (15 tysięcy).

Łącznie trzeba się więc pożegnać z kwotą wynoszącą sporo ponad 100 tysięcy złotych. Nie jest to pierwsza kara finansowa dla Legii w tym sezonie.

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank