Maciej Skorża z nagrodą dla Trenera Miesiąca

redakcja

Autor:redakcja

09 września 2021, 11:31 • 1 min czytania

Reklama
Maciej Skorża z nagrodą dla Trenera Miesiąca

Początki Macieja Skorży po powrocie do Lecha Poznań i naszej piłki klubowej – oględnie rzecz ujmując – spektakularne nie były, ale wiele wskazuje na to, że szkoleniowiec, który ma koncie trzy tytuły mistrza Polski, zaczyna odbudowywać dawną pozycję. Świadczy o tym choćby nagroda dla Trenera Miesiąca. 

Reklama

Skorża został wyróżniony za to, jak jego zespół radził sobie w sierpniu. No a w tym czasie Lech po prostu przekonywał:

  • wygrał 2-0 z Cracovią,
  • wygrał 3-1 z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza,
  • wygrał 2-0 z Lechią Gdańsk,
  • zremisował 1-1 z Pogonią Szczecin.

Taka postawa daje Lechowi tytuł lidera Ekstraklasy. Jasne, niektóre zespoły rozegrały mniej spotkań, ale nawet w przypadku zdobycia kompletu punktów żaden z nich po sześciu kolejkach nie mógłby się pochwalić większą lub przynajmniej taką samą liczbą punktów, którą posiada Kolejorz (14).

O wyborze Trenera Miesiąca decyduje głosowanie przeprowadzone wśród wszystkich 18 szkoleniowców ekstraklasowych klubów. Po raz ostatni trener Lecha został wyróżniony w ten sposób w lipcu 2020 roku (Dariusz Żuraw). W poprzednim miesiącu nagrodę dostał Jacek Magiera.

Fot. newspix.pl

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank