Radny Pułtuska pali szalik Lecha. „Jestem z siebie dumny”

redakcja

Autor:redakcja

07 września 2021, 22:46 • 1 min czytania

Reklama
Radny Pułtuska pali szalik Lecha. „Jestem z siebie dumny”

Adam Nalewajk ma w nosie karierę polityczną, wyżej sobie ceni więzi z kibolską bracią. Nigdy jej nie zawiedzie. Jest dumny, że spalił szalik Lecha. I woli zrezygnować z wyborów niż zboczyć z kibicowskiego szlaku.

Reklama

Jego heroiczne poświęcenie dla barw opisała lokalna pułtuska gazeta, która artykuł o tytule „Wolę być wiernym kibicem Legii niż radnym” opatrzyła zdjęciem głównego bohatera dokonującego aktu spalenia szalika Lecha Poznań. Po artykule o wielkiej kibicowskiej miłości pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy. Sam zainteresowany postanowił je uciąć, oddajmy mu głos (rozwińcie sobie):

 

Jak widać, radny ma do przekazania wiele wartościowych treści. Pęka z dumy na myśl o paleniu szalika Lecha, który w jego opinii jest starą ku… Ech, nawet nie jesteśmy godni powtarzać tak pięknych słów. Ponadto radny odpiera zarzuty o bycie analfabetą: „Niech ktoś z państwa wypije litr wòdki napisze coś na FB.Rano na kacu proszę odczytać swoje wpisy”. Trudno nie przyznać mu racji.

Brawo, kibicowska miłość ponad wszystko. Tak niewiele w dzisiejszym skomercjalizowanym świecie dowodów na prawdziwą miłość do barw. Żart „nie takie rzeczy robiliśmy ze szwagrem w Pułtusku” nabiera jeszcze większej mocy.

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank