Weekendowy mecz Legii. Przekładać czy nie przekładać? [SONDA]

redakcja

Autor:redakcja

04 sierpnia 2021, 23:23 • 1 min czytania

Reklama
Weekendowy mecz Legii. Przekładać czy nie przekładać? [SONDA]

Chcieliśmy przełożenia meczu z Zagłębiem Lubin, ale dostaliśmy od Ekstraklasy odpowiedz odmowną. Apeluję, by dla dobra polskiej piłki jednak ten mecz przełożyć . Jeśli tak się nie stanie, na pewno żaden z graczy, którzy dziś zagrali z Zagłębiem nie wystąpi – powiedział Czesław Michniewicz na konferencji prasowej po meczu wyjazdowym w Zagrzebiu. No to co, mamy żarliwy temat pod dyskusję. Dinamo nie będzie grało meczu w weekend, Legia prawdopodobnie tak, jeśli Ekstraklasa nie ugnie się pod presją.

Reklama

Jedni powiedzą, że to profesjonalny klub, mistrz Polski, który powinien umieć grać co 3-4 dni. Drudzy, że Ekstraklasa robi pod górkę i nie zdaje sobie sprawę, ile taka decyzja na korzyść Legii może znaczyć dla całej polskiej piłki. Generalnie faktem jest to, że jeśli jest możliwość, żeby ułatwić sobie życie, to warto z niej skorzystać. A właśnie o to toczy się gra.

Co ważne, mamy już komunikat ze strony Ekstraklasy. Oba podmioty podejdą do rozmów, ruszy oficjalny wniosek o przełożenie. Jest szansa, że się uda.

Reklama

A wy co sądzicie? Przekładamy czy nie przekładamy?


Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank