Dwóch Polaków w kadrze Napoli na mecz z Wisłą Kraków

redakcja

Autor:redakcja

03 sierpnia 2021, 21:49 • 1 min czytania

Reklama
Dwóch Polaków w kadrze Napoli na mecz z Wisłą Kraków

Już jutro Wisła Kraków zagra z Napoli w meczu, który ma uczcić 115-letnią rocznicę powstania klubu ze stolicy Małopolski. W składzie ekipy z Włoch nie zabrakło kilku gwiazd, w tym dwóch Polaków. 

Reklama

Pierwszy – rzecz oczywista – to Piotr Zieliński. Jednakże poza pomocnikiem, nad Wisłę przyleci także Hubert Idasiak, który w tym sezonie ma pełnić funkcję trzeciego bramkarza Napoli.

Kadrę, która jutro wybiegnie na krakowskie boisko, uzupełniają takie nazwiska jak: Manolas, Ospina, Koulibaly, Mario Rui, Lobotka czy Politano.

Od dłuższego czasu było jednak wiadomo, że w meczu nie zagrają największe gwiazdy Napoli, czyli Ruiz, Osimneh, a także mistrzowie Europy – Insigne i Di Lorenzo.

Początek meczu 4 sierpnia o 18:00.

Reklama

Fot.Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank