Vesović pożegnał Legię. „Zostałem prawdziwym Legionistą”

redakcja

Autor:redakcja

02 sierpnia 2021, 11:57 • 1 min czytania

Reklama
Vesović pożegnał Legię. „Zostałem prawdziwym Legionistą”

To było burzliwe lato jeśli chodzi o relację Legii z Vesoviciem. Były gwiazdor, po sezonie, w którym się leczył, liczył na pozostanie w Warszawie, ale na bardzo dobrych finansowo warunkach. Legia chciała zmian. Dodatkowo dochodziły różne spojrzenia na to, w jaki sposób leczył się Vesović. Nie udało się doprowadzić do happy endu, piłkarz wylądował w Karabachu.

Reklama

Dopiero teraz pożegnał się ze środowiskiem Legii i wydaje się, że jednak przede wszystkim z Warszawy będzie miał dobre wspomnienia. Tak można sądzić po jego wpisie na Instagramie: Po 3.5 roku w Legii przyszedł dla mnie czas zmian. To był honor i przyjemność grać przed jednymi z najlepszych kibiców na świecie. Były dobre i gorsze momenty, ale wiecie, że Veso dawał z siebie wszystko w każdej minucie z legijną koszulką. Poznałem tutaj przyjaciól na całe życie, a ja i moja rodzina zakochaliśmy się w Warszawie. Zostałem prawdziwym legionistą. Dzieki za wsparcie, życzę wszystkiego najlepszego klubowi i kolegom w walce w Ekstraklasie i pucharach.

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank