Konrad Michalak wrócił do Achmata Grozny

redakcja

Autor:redakcja

18 lipca 2021, 17:20 • 1 min czytania

Reklama
Konrad Michalak wrócił do Achmata Grozny

Konrad Michalak poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w tureckim Caykur Rizespor Kulubu. Natomiast obecnie trenuje z Achamtem Grozny i być może zostanie w tym klubie na dłużej. Obowiązuje go jeszcze dwuletni kontrakt z zespołem występującym w rosyjskiej Premier Lidze. 

Reklama

23-letni pomocnik bardzo dobrze spisywał się w tureckiej Super Lig. W minionej edycji rozgrywek rozegrał 34 spotkania, strzelił 3 bramki i zanotował 7 asyst. Z kolei w drugiej części sezonu 2019/20 występował w MKE Ankaragucu.

Michalak został zawodnikiem Achamta Grozny latem 2019 r. Lechia Gdańsk sprzedała go za 1,5 miliona euro. Jednak w klubie ze stolicy Czeczenii nie zdołał przebić się na stałe do podstawowego składu. Rozegrał raptem sześć spotkań ligowych i dwa w pucharze krajowym.

Niewykluczone, że dobre występy w poprzednim sezonie zaowocują transferem do innego klubu.

fot. FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank