„Podolski na razie cierpi”

redakcja

Autor:redakcja

17 lipca 2021, 20:55 • 1 min czytania

Reklama
„Podolski na razie cierpi”

Lukas Podolski nie zaliczy swojego debiutu w barwach Górnika Zabrze do specjalnie udanych. Zabrzanie przegrali 1:3 z Banikiem Ostrawa, a Niemiec, choć momentami pokazywał niemałą jakość, cierpiał kondycyjnie. Po meczu na temat jego występu wypowiedział się Jan Urban. 

Reklama

– Lukas Podolski nie jest jeszcze w pełni przygotowany do meczu. To, w jaki sposób gospodaruje siłami i ile widzi na boisku, sprawia, że braków aż tak nie widać. Lukas na pewno nam pomoże, widać to już podczas treningów. Na małym boisku jest kozakiem, ale gdy mamy pracę fizyczną, cierpi. On jest tego świadomy. Od razu mówił, że potrzebuje czasu, by się przygotować. Nie da się oszukać organizmu. Podolski jest zbyt doświadczonym zawodnikiem, żeby oszukiwać siebie i mnie. Zna swoje możliwości, musimy być cierpliwi – mówił szkoleniowiec Górnika Zabrze, cytowany przez Wirtualną Polskę. 

Lukas Podolski trenuje z Górnikiem od niecałego tygodnia. Ekstraklasa startuje za tydzień. Trudno spodziewać się, żeby do tego czasu Podolski zbudował optymalną formę fizyczną. Potrzeba czasu.

Fot. 400mm.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank