Oficjalnie: Grzegorz Sandomierski wrócił do Ekstraklasy

redakcja

Autor:redakcja

17 lipca 2021, 14:20 • 1 min czytania

Reklama
Oficjalnie: Grzegorz Sandomierski wrócił do Ekstraklasy

Grzegorz Sandomierski związał się z Górnikiem roczną umową, która będzie obowiązywała do końca czerwca 2022 roku z opcją rocznego przedłużenia. Ostatnio grał w rumuńskim CFR Cluj, z którym dwukrotnie zdobył krajowy puchar. W ostatnim sezonie zagrał łącznie w trzynastu meczach swojej drużyny, pięciokrotnie zachowując czyste konto.

Reklama

Po zakończeniu sezonu 2020/2021 z drużyną Górnika Zabrze rozstał się Martin Chudý. Od tamtej pory trwały poszukiwania nowego bramkarza. 31-letni Sandomierski przyjechał do Zabrza, pokazał się na testach i przeszedł w ramach wolnego transferu. Wcześniej nie doszedł do porozumienia z CFR Cluj względem przyszłości. Wcześniej grał m.in. w Jagiellonii, Cracovii, Zawiszy, Blackburn, KRC Genk czy Dinamie Zagrzeb.

Fot FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank