Basha w drużynie beniaminka, ale nie z polskiej Ekstraklasy

redakcja

Autor:redakcja

05 lipca 2021, 17:28 • 1 min czytania

Reklama
Basha w drużynie beniaminka, ale nie z polskiej Ekstraklasy

Vullneta Basha po wygaśnięciu jego kontraktu z Wisłą Kraków łączono z kilkoma klubami. W pewnym momencie wydawało się, że trafi on do Górnika Łęczna, czyli beniaminka Ekstraklasy, ale nic z tego. Basha co prawda zagra w drużynie, która w poprzednim sezonie wywalczyła awans do wyższej ligi, ale nie w Polsce, a w Grecji. 

Reklama

1-krotny reprezentant Albanii podpisał dziś kontrakt z AO Ionikosem Nikeas. Nowy zespół byłego już piłkarza Białej Gwiazdy w poprzednim sezonie wygrał zmagania na zapleczu greckiej ekstraklasy. Klub ten macie prawo kojarzyć choćby z tego, że w przeszłości dwukrotnie pracował w nim Jacek Gmoch.

Vullnet Basha w ostatnim sezonie zagrał dla Wisły tylko dziewięć razy, ostatnie spotkanie zaliczając w grudniu. Jego całościowy bilans w barwach Białej Gwiazdy, do której trafił latem 2017, to 85 spotkań, 4 gole i 5 asyst.

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
8
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank