El Mariachi zawodnikiem Polonii Warszawa

redakcja

Autor:redakcja

01 lipca 2021, 17:18 • 1 min czytania

Reklama
El Mariachi zawodnikiem Polonii Warszawa

Polonia Warszawa oficjalnie poinformowała o ściągnięciu nowego zawodnika w swoje szeregi. To 32-letni napastnik, który niegdyś grał już na chwałę stołecznej drużyny. 

Reklama

Krystian Pieczara od 14 czerwca 2021 roku de facto pozostawał wolnym zawodnikiem. Właśnie wtedy jego ówczesny klub – Stal Rzeszów – potwierdził, że nie przedłuży z nim wygasającej umowy. Było to o tyle mało zastanawiające, że napastnik uzbierał zaledwie pięć trafień w 23 występach na poziomie II ligi. Co więcej, Pieczara dołożył do tego występu kilka żółtych kartek i jedną czerwoną, otrzymaną w zremisowanym 2:2 starciu z Błękitnymi Stargard.

Zawodnik dobrze jednak kojarzy się kibicom Czarnych Koszul, którzy nie zamierzają narzekać na transfer. Pieczara reprezentował ich barwy od 2014 roku (wówczas dla MKS Polonia Warszawa) do 2017, a następnie od 2018 do 2020. W tym czasie zanotował:

  • 153 występy
  • 81 goli

Najbardziej spektakularny w jego wykonaniu był sezon 2018/19, gdy na poziomie III ligi zdobył bagatela 31 bramek.

A skąd El Mariachi? Ano stąd:

Reklama

Fot.Newspix

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
3
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank