Barcelona szykuje bajońskie sumy dla Messiego. Będą mu płacić nawet po zakończeniu kariery?

redakcja

Autor:redakcja

01 lipca 2021, 16:45 • 1 min czytania

Reklama
Barcelona szykuje bajońskie sumy dla Messiego. Będą mu płacić nawet po zakończeniu kariery?

Jak podaje Josep Pedrerol – twórca legendarnego w pewnych kręgach El Chiringuito TV – Barcelona szykuje lukratywny kontrakt dla Leo Messiego. Katalończycy zamierzają płacić Argentyńczykowi nawet po wygaśnięciu umowy. 

Reklama

Zdaniem Pedrerola, hiszpański klub jest w stanie wyłożyć 300 milionów euro za kolejny podpis 34-letniego piłkarza. Joan Laporta planuje zaoferować Messiemu dwuletni kontrakt, dzięki któremu Messi dorobiłby się kolejnej fortuny:

    • 2021/22 – 100 milionów euro
    • 2022/23 – 100 milionów euro
    • 2023 – 2026 – 100 milionów euro
    • Tak, tak, Barcelona jest gotowa płacić Argentyńczykowi nawet wtedy, gdy kolejny raz wygaśnie umowa wiążąca go z klubem, którego stał się nieodzowną legendą.

      Całe zamieszanie jest oczywiście wynikiem wydarzeń wczorajszej nocy. Ostatni kontrakt, który Leo Messi podpisał z Barceloną, stracił swoją ważność 30 czerwca 2021 roku. Wobec braku porozumienia między dwoma zainteresowanymi stronami, Argentyńczyk może się obecnie określać jako wolny piłkarz. Wygląda jednak na to, że Duma Katalonii jest gotowa postawić wszystko na jedną kartę, byle tylko utrzymać 34-latka na Camp Nou.

      Fot.Newspix

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
3
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank