Sześciu zawodników odeszło z Podbeskidzia

redakcja

Autor:redakcja

18 czerwca 2021, 17:29 • 1 min czytania

Reklama
Sześciu zawodników odeszło z Podbeskidzia

Podbeskidzie Bielsko-Biała kontynuuje kadrowe przemeblowania po spadku do I ligi. Dziś poinformowano, że szeregi „Górali” opuszcza sześciu zawodników. 

Reklama

Są to Dmytro Baszłaj, Karol Danielak, Gergo Kocsis, Petar Mamić, Sierhij Miakuszko i Michał Rzuchowski. Najbardziej zawiedli Baszłaj i Kocsis. Najlepiej z tego grona prezentował się Rzuchowski, choć w tym przypadku „najlepiej” nie znaczy „dobrze”.

Przypomnijmy, że już kilka tygodni temu potwierdzone zostało przejście Łukasza Sierpiny z Podbeskidzia do Korony Kielce. Później odeszli Filip Modelski i Desley Ubbink, a do Rakowa przeszedł Milan Rundić. Łącznie z Bielskim pożegnało się już dziesięciu piłkarzy. W drugą stronę ruch na razie znacznie mniejszy, przyszedł jedynie 22-letni pomocnik Dawid Polkowski z Błękitnych Stargard.

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank