Legia Warszawa zmierzy się ze starym znajomym?

redakcja

Autor:redakcja

16 czerwca 2021, 08:50 • 1 min czytania

Reklama
Legia Warszawa zmierzy się ze starym znajomym?

Chociaż do drugiej rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów jest jeszcze Legii Warszawa bardzo daleko, stołeczny klub poznał potencjalnych rywali w tej fazie rozgrywek. W grę wchodzi pięć klubów. Jeden z nich prowadzi stary znajomy Wojskowych

Reklama

Żeby do tego doszło, Legia musi najpierw pokonać faworyzowane Bodo/Glimt. Wówczas może zawalczyć z Omonią Nikozja, którą trenuje były szkoleniowiec warszawskiej drużyny, Henning Berg. Poza Cypryjczykami prawdopodobne jest starcie ze zwycięzcą pary Flora Tallin/Hibernians lub Slovan Bratysława/Shamrock Rovers.

Taki podział wynika z faktu, że Legia – w przypadku sukcesu w pierwszej rundzie – będzie rozstawiona również na kolejnym etapie rozgrywek.

Mecze drugiego etapu eliminacji do Ligi Mistrzów kluby rozegrają 20 i 21 lipca. Rewanże nastąpią tydzień później.

Fot.FotoPyk

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank