Eriksen przemówił! „Nie poddam się, dziękuje wam”

redakcja

Autor:redakcja

14 czerwca 2021, 09:38 • 1 min czytania

Reklama
Eriksen przemówił! „Nie poddam się, dziękuje wam”

Wiadomo, co stało się z Eriksenem, więc nie będziemy się powtarzać. Teraz istotne jest to, jakie sygnały dobiegają z otoczenia samego piłkarza. A raczej konkretnie z jego ust. Duńczyk podzielił się krótkim komunikatem ze światem, zapewniając, że czuje się lepiej. Jego agent mówi, że piłkarz Interu chce sprężyć się z badaniami, żeby wrócić do kibicowania podczas meczu Danii z Belgią.

Reklama

– Dziękuję, nie poddam się! Teraz czuję się lepiej, ale chcę zrozumieć, co się stało. Chcę podziękować wszystkim za to, co dla mnie zrobiliście – powiedział Eriksen na łamach „La Gazzetta dello Sport”.

– Rozmawialiśmy przez telefon. Żartował i był w dobrym humorze. Wszyscy chcemy jednak zrozumieć, co się z nim stało. Lekarze robią dokładne badania i zajmie to trochę czasu. Christian był szczęśliwy, bo widział wokół wiele kochających go osób. Otrzymywał wiadomości z całego świata. I był szczególnie pod wrażeniem tych otrzymanych z Interu. Nie tylko od kolegów z drużyny, których usłyszał na czacie, ale także fanów. Christian się nie poddaje. Teraz musi tylko odpocząć. Jest z nim żona i rodzice. W poniedziałek i może jeszcze we wtorek pozostanie pod obserwacją lekarzy. W każdym razie chce kibicować Danii podczas meczu z Belgią – powiedział z kolei agent piłkarz.

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank