Raków wzmocnił linię obrony

redakcja

Autor:redakcja

12 czerwca 2021, 21:07 • 1 min czytania

Reklama
Raków wzmocnił linię obrony

Raków Częstochowa dokonał właśnie drugiego transferu w letnim okienku. Znów jest to ruch raczej nieoczywisty. Po podpisaniu kontraktu z Żarko Udoviciem wicemistrz Polski zdecydował się zatrudnić Milana Rundicia. 

Reklama

To na razie pierwszy piłkarz Podbeskidzia Bielsko-Biała, który po spadku tej drużyny z Ekstraklasy, zostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Serb w poprzednim sezonie rozegrał 21 spotkań. W rundzie jesiennej raczej dostosowywał się do poziomu defensywy ekipy z Bielska, ale wiosną prezentował się już lepiej, co zapewne dostrzegł pion sportowy Rakowa. Zatrudnienie lewonożnego stopera było jednym z priorytetów tej drużyny na letnie okienko.

Wcześniej Rundić reprezentował barwy takich klubów jak: FK Kolubara Lazarevac, Inter Zapresić, AS Trenczyn, Slovan Bratysława i MFK Karvina. Na Słowacji trzykrotnie wygrywał mistrzostwo i czterokrotnie sięgał po puchar tego kraju. Jeśli chodzi o liczbę trofeów, w kadrze Rakowa nie znajdziemy bardziej utytułowanych zawodników.

Fot. newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank