Vesović zostanie w Ekstraklasie?

redakcja

Autor:redakcja

12 czerwca 2021, 08:18 • 2 min czytania

Reklama
Vesović zostanie w Ekstraklasie?

Zwykle świetnie poinformowany Janekx89 poinformował, że bardzo prawdopodobne jest, że Marko Vesović zostanie w Ekstraklasie. Ponoć najbardziej możliwym kierunkiem jest Kraków. 

Reklama

Marko Vesović rozstaje się z Legią wraz z wygaśnięciem jego kontraktu 1 lipca 2021. Pożegnanie odbyło się w nerwowej atmosferze. Pisaliśmy: Vesović nie mógł liczyć na przedłużenie umowy na równie dobrych co obecne warunkach, więc można się domyślić, że nie do końca był z tego faktu zadowolony. Jego agent, Ivica Vrdoljak, miał jednak pogodzić obie strony i wydawało się, że Czarnogórzec jest na prostej drodze do przedłużenia umowy. Wtedy zaczęła się drama… Tamara Vesović w swoich wpisach ostro przejechała się po klubie. Według niej Legia:

  • zostawiła Vesovicia samego w obliczu kontuzji
  • nie pokryła kosztów rehabilitacji
  • kazała ją przedwcześnie zakończyć i wracać do klubu
  • nie zagwarantowała profesjonalnej opieki medycznej
  • okłamywała kibiców co do przygotowania Vesovicia do gry
  • kłamała w sprawie chęci podwyżki, nie prowadząc rozmów z samym zainteresowany

Porozumienie było niemożliwe. Wydawało się, że już Vesovicia, który w okresie ściśle post-pandemicznym, potrafił być najlepszym piłkarzem Ekstraklasy, już w tej lidze nie zobaczymy. No ale, jak widać i słychać, parol zagięły na niego krakowskie kluby. Dla obu zespołów byłby to co najmniej ciekawe wzmocnienie.

Reklama

Fot. 400mm.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank