Czystki w Warcie Poznań. Klub rezygnuje z dziewięciu piłkarzy

redakcja

Autor:redakcja

09 czerwca 2021, 15:08 • 1 min czytania

Reklama
Czystki w Warcie Poznań. Klub rezygnuje z dziewięciu piłkarzy

Warta Poznań ruchy transferowe rozpoczyna od czystek w szatni. Z wielkopolskiego zespołu odejdzie aż dziewięciu piłkarzy. Część z nich wraca po wypożyczeniach do swoich klubów, część nie otrzyma kontraktów, a część została wystawiona na listę transferową i może szukać nowego zespołu.

Reklama

Kogo w najbliższym sezonie nie zobaczymy już w Warcie? Wiadomo, Makany Baku, o czym mówiono już wiele razy. Ale wypożyczenia zakończyli także:

  • Macieja Żurawskiego
  • Daniela Bielicy
  • Maika Nawrockiego

Z kolei kontrakty wraz z końcem sezonu wygasają Robertowi Janickiemu i Mariuszowi Rybickiemu. Obaj nie otrzymali propozycji pozostania w Poznaniu na kolejne rozgrywki. Latem możemy się także spodziewać odejścia trzech piłkarzy wystawionych na listę transferową.

  • Konrada Handzlika
  • Gracjana Jarocha
  • Mateusza Spychały

Ekstraklasa w Fuksiarz.pl

Obstawiaj polską ligę z promocją Early Payout w Fuksiarz.pl!

fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank