Koźmiński: Bereszyński i Bednarek nie grali z powodu urazów

redakcja

Autor:redakcja

08 czerwca 2021, 22:38 • 1 min czytania

Reklama
Koźmiński: Bereszyński i Bednarek nie grali z powodu urazów

Marek Koźmiński, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, udzielił wywiadu portalowi PolsatSport.pl, w którym zabrał głos na temat rotacji Paulo Sousy. Wbrew temu co początkowo sądziliśmy – wiele wskazuje na to, że większość z nich była wymuszana urazami zawodników. 

Reklama

– Pamiętajmy, że mamy kłopoty zdrowotne, które od nas nie mogą się odkleić. Dodatkowe dwa drobne problemy Bednarka i Bereszyńskiego, dlatego dzisiaj żeśmy ich nie zobaczyli. Oszczędzamy Zielińskiego, który grał cały sezon od pierwszej do ostatniej minuty. Wiemy, że Roberta też musimy oszczędzać, więc to wszystko było widać dzisiaj na boisku i musimy się z tym wszystkim zmagać – przekazał Koźmiński, cytowany przez Sportowe Fakty.

Bednarek, Bereszyński, na konferencji Sousa wymienił również Klicha, do tego Milik, który już opuścił zgrupowanie… Nie wygląda to dobrze, zwłaszcza, że przecież już wcześniej odpadli Góralski, Bielik czy Piątek.

Fot.FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank