Emreli już w Warszawie

redakcja

Autor:redakcja

05 czerwca 2021, 21:26 • 1 min czytania

Reklama
Emreli już w Warszawie

Mahir Emreli przyleciał do Warszawy. Na dniach podpisze kontrakt z Legią. 

Reklama

Emreli przejdzie badania i podpisze 3-letni kontrakt z Legią z opcją przedłużenia go o kolejny rok. Opisywaliśmy dzisiaj jego charakterystykę w większym tekście:

Emreli to piłkarz o innej charakterystyce niż Pekhart. Odnalazłby się zarówno jako jego partner w linii ataku, jak i ktoś w rodzaju podwieszonego napastnika. Michniewicz stawiał już wiosną na dwójkę z przodu, ale ten pomysł – z racji na jakość Rafy Lopesa, która nie jest topowa – nie był powtarzany regularnie.

Reklama

Na werdykt za wcześnie, ale Mahir Emreli zapowiada się naprawdę obiecująco. Jeśli nie będzie potrzebował czasu na aklimatyzację (to jego pierwszy wyjazd zagraniczny), może pomóc w walce o puchary. 

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank