Byli piłkarze krytykują Superligę

redakcja

Autor:redakcja

19 kwietnia 2021, 09:53 • 1 min czytania

Reklama
Byli piłkarze krytykują Superligę

Komentarze po otwarciu Superligi są bardzo różne. Wiele osób jest ciekawych, ale też jednak wśród byłych piłkarzy przede wszystkim napotykamy słowa krytyki.

Reklama

Do tego dołączył Bacary Sagna. Sagna, były piłkarz Arsenalu i Manchesteru City, znający doskonale futbol na szczytach, napisał na Twitterze:

– OK. Myślę, że jeśli to wejdzie w życie, przestanę go oglądać. Wtedy futbol, który znam, przestanie istnieć.

Zgadzacie się? Czy to byłaby taka różnica, że przestalibyście oglądać futbol? Na pewno jest tak, że są kolejni zawodnicy, którzy też to krytykują. Głośno wypowiedział się Jamie Carragher.

Carragher: – Jest mi wstyd za Liverpool. Słyszałem przez cały rok, jak bardzo klub tęskni za kibicami. Ale głosy z The Kop mają znaczenie tylko wtedy, gdy jest to dla nich wygodne. Rola Liverpoolu w zagrażaniu konkurencyjności piłki nożnej, jej ideałów, to zdrada dziedzictwa klubu.

Reklama

Przypomnijmy, że wczoraj głośna była też wypowiedź Gary’ego Nevilla, który przypomniał, że kibicuje Czerwonym Diabłom całe życie, ale jest po prostu całkowicie, zniesmaczony.

Pewnie dzisiaj będzie jeszcze więcej opinii, ale na razie widać dosyć mocny opór. Co wy sądzicie? Jest to zdrada historii?

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Inni rosną, a Legia się kurczy. Smutny widok na miesiąc przed ligą

Paweł Paczul
1
Inni rosną, a Legia się kurczy. Smutny widok na miesiąc przed ligą

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank