Czwartek na Weszło.FM. „Czarna eLka”, „Kiedyś to było”, mecz Liverpoolu

redakcja

Autor:redakcja

27 stycznia 2021, 22:15 • 2 min czytania

Reklama
Czwartek na Weszło.FM. „Czarna eLka”, „Kiedyś to było”, mecz Liverpoolu

Czwartek na Weszło FM rozpoczniemy „Dwójką bez sternika”, a zakończymy Hyde Parkiem. Co przygotowaliśmy w ciągu dnia? Szczegóły poniżej.

Reklama

7-10: „Dwójka bez sternika” O poranku przywitają was Jakub Białek i Kamil Gapiński. Czeka was mnóstwo pozytywnej energii, merytorycznej wiedzy, horoskopów i dobrej muzyki.
10-11: „3,05”: Luźna, ale merytoryczna gonitwa myśli. Jak już przyszedł to został, czyli Łysondzi Dzonson przejmuje audycję! Zaprasza Michał Łopaciński.
11-12: „Tego słuchasz wiślaku”: W programie omówienie między innymi zimowych transferów, nastrojów po sparingach i jak będzie wyglądała „11” na Piasta.
12-13: „Stacja Poznań”: Premierowa audycja Damiana Smyka, który rozmawia z gośćmi o najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach płynących z Lecha Poznań.
13-14: „Głos Portowców”: 129. odcinek podcastu, w którym dowiemy się między innymi o kłopotach z obroną i murawą w Pogoni Szczecin.
14-15: „Kiedyś to było” : Kamil Kania jak co tydzień przenosi się w przeszłość. Tym razem powspominamy wpadki polskich klubów w europejskich pucharach.
15-16: „Trójmiasto jest nasze” : Paweł Paczul i jego goście omówią najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia, które działy się w Gdańsku i Gdyni.
16-17: „Jak uczyć futbolu” Co tym razem przygotował Przemek Mamczak? Tego dowiemy się premierowo o godzinie 16.
17:30-19: „Czarna Elka” : Wojtek Piela wraz z gośćmi omawia najważniejsze sprawy dotyczące Legii Warszawa.
19-20: „Tri Gapa”: Znakomita-triathlonistka amatorka, która w pierwszym sezonie startów wygrała kilkanaście zawodów. Gościem TriGapy będzie Alicja Pyszka-Bazan.
21-23: Tottenham – Liverpool (komentarz: Kamil Kania)
23-24: „Hyde Park”: Na wasze telefony czekać będzie Monika Wądołowska.

Asy serwisowe przygotowuje Wojciech Piela.

Zapraszamy!

Fot. FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Ochoa skończył tu, gdzie zaczął. „Warto było przeżyć tę ostatnią chwilę”

Patryk Idasiak
1
Ochoa skończył tu, gdzie zaczął. „Warto było przeżyć tę ostatnią chwilę”

Weszło

Reklama