Proszę, jak opinia policji z dnia na dzień się zmieniła. Jeszcze wczoraj było w Poznaniu bezpiecznie, a już dziś – niestety – strach wpuścić ludzi na stadion. Policja, jak wiadomo, kieruje się ZAWSZE interesem publicznym, a nie politycznym, a jej nadrzędnym celem jest dbanie o bezpieczeństwo obywateli. Możemy jej więc w pełni ufać.
Czy właśnie w kraju zapanowała dyktatura? Czy policyjne dokumenty są cokolwiek warte, jeśli zmienić można je jednym telefonem? Partia ponad wszystko.
Reklama