Chichot historii i największy absurd dnia

redakcja

Autor:redakcja

05 sierpnia 2010, 22:09 • 2 min czytania

Reklama

Kiedy polskie drużyny w komplecie żegnały się z europejskimi pucharami, kiedy kibice przekrzykiwali się, kto się bardziej skompromitował – Lech czy Wisła – na Legii trwała wielka feta. A wszystko dlatego, że poprzedni sezon był tak fatalny, że aż nie udało się zająć miejsca w pierwszej trójce i przykry obowiązek zbierania batów na międzynarodowej arenie spadł na innych.
Było więc efektownie i wesoło. Polecamy ten motyw wszystkim – nie chcesz psuć sobie humoru? Nie graj w pucharach! Przy okazji nie popsujesz humoru też innym. Zostałeś mistrzem Polski i przed tobą spotkania o Champions League? Odpuść, oddaj walkowera! Jakaś Liga Europejska? Daj spokój, na końcu i tak czeka tylko frustracja!

Reklama

Puchary dla krajów zaawansowanych piłkarsko – dla Azerbejdżanu, Mołdawii, Słowacji… A my róbmy prezentacje. Przyjdzie kilkanaście tysięcy ludzi, będą miłe okrzyki zamiast gwizdów, autografy zamiast uciekania tylnym wyjściem.

A tak w ogóle, to najbardziej dzisiaj odleciał Marek Drabczyk, działacz Legii. Dwa zdania, które wypowiedział przed kamerą TVN, utkwiły nam w pamięci:

1. „Stadion Legii jest najnowocześniejszy w Europie”
2. „Pierwszy raz w Warszawie odbędzie się takie widowisko piłkarskie”

Tekstu o najnowocześniejszym stadionie nawet nie chce nam się komentować, ale uznanie meczu treningowego z Arsenalem jako „pierwsze takie widowisko piłkarskie w Warszawie”? Panu Drabczykowi przypominamy, że Warszawa widziała już dużo widowisk piłkarskich – między innymi półfinał Pucharu Mistrzów, półfinał Pucharu Zdobywców Pucharów czy ćwierćfinał Ligi Mistrzów. Zalecamy lód na rozgrzaną głowę.

Reklama

NA ULICY LEŁ»Y 150 ZفOTYCH,
SCHYLISZ SIĘ PO TAKÄ„ KWOTĘ?
TAK / NIE

*** 50 DOLARÓW ZA DARMO. NIE MA Ł»ADNYCH HACZYKÓW! ***
WYPEفNIASZ QUIZ, ODBIERASZ PIENIÄ„DZE NA GRĘ, NICZEGO NIE WPفACASZ
PONAD TRZY MILIONY ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Damian Maniecki
0
333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Weszło

Reklama