Bojarski: Fornalak jest lepszy od Majewskiego

redakcja

Autor:redakcja

24 września 2009, 22:14 • 1 min czytania

Reklama
Bojarski: Fornalak jest lepszy od Majewskiego

Sypnęło ostatnio nieszczerymi wypowiedziami. Piłkarze, którzy w prywatnych rozmowach jadą ze Stefanem Majewskim jak z furą gnoju, do mikrofonów zaczęli bełkotać coś w stylu: „Nooo, yyyyy, w zasadzie to nie był taki najgorszy” lub „Yyyy, każdy, yyyy, ma swoje wady, ale, yyyy, współpracę wspominam dobrze”. I tak bredzą, bo sądzą, że jakimś cudem mogą znaleźć się w orbicie zainteresowań selekcjonera. A na wszelki wypadek nie palą mostów.
Tym większy szacunek należy się Marcinowi Bojarskiemu, obecnie piłkarzowi Piasta Gliwice, który stwierdził: „Jeśli chodzi o prowadzenie treningu, to z czystym sumieniem zapewniam, że trener Fornalak ma lepszy warsztat od trenera Majewskiego”.

Reklama

Rozumiecie to? Fornalak! Nie ma chyba większej obelgi dla trenera niż „Jesteś gorszy od Fornalaka”.

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Pierwszy raz w historii gospodarz mundialu rozegra mecz za granicą

AbsurDB
1
Pierwszy raz w historii gospodarz mundialu rozegra mecz za granicą

Weszło

Reklama