APOEL sporo zawdzięcza Engelowi

redakcja

Autor:redakcja

28 sierpnia 2009, 10:41 • 1 min czytania

Reklama
APOEL sporo zawdzięcza Engelowi

Ciąg dalszy słodkiego pierdzenia autorstwa Jerzego Engela:
„W ubiegłym roku zespół Anorthosis Famagusta z Łukaszem Sosinem w składzie, reprezentował w Lidze Mistrzów klubowy futbol z wyspy Afrodyty. Obecnie kolejny zespół cypryjski Apoel Nicosia awansował do fazy grupowej Ligi Mistrzów. To szczególny powód do zadowolenia dla polskich zawodników. Wypada przypomnieć, że na jakość marki Apoelu Nicosia od wielu lat pracowali również polscy trenerzy i piłkarze. Jacek Gmoch zdobył Mistrzostwo Cypru, a mnie udało się zdobyć z tym klubem przed trzema laty Puchar Cypru z grającymi w składzie zespołu Jarosławem Popielą i Andrzejem Krzyształowiczem”.

Reklama

Na szczęście dla „jakości marki APOEL” polscy szkoleniowcy przestali nawiedzać tę piękną wyspę i można było zacząć robić tam poważną piłkę.

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Ochoa skończył tu, gdzie zaczął. „Warto było przeżyć tę ostatnią chwilę”

Patryk Idasiak
0
Ochoa skończył tu, gdzie zaczął. „Warto było przeżyć tę ostatnią chwilę”

Weszło

Reklama