Oj, Wawrzyniakowi nie poszło…

redakcja

Autor:redakcja

10 marca 2009, 23:06 • 1 min czytania

Reklama

Nie ma co ukrywać – nie udały się dwa mecze w Lidze Mistrzów Jakubowi Wawrzyniakowi. W pierwszym spotkaniu z Villarreal stracił piłkę w polu karnym, a później spowodował „jedenastkę”. W rewanżu przy stanie 1:1 (dającym dogrywkę) zupełnie zgubił krycie i dopuścił przeciwnika do strzału.
Jeśli to prawda, że Wawrzyniak jest z Legii tylko wypożyczony na pół roku, wcale nie jest powiedziane, że latem Grecy będą chcieli dopłacić milion euro. Z czasem się pewnie zorientują, że Kubuś wcale nie jest tak dobry, jak sądzili. O ile jeszcze tego nie wiedzą.

Reklama

Skrót pierwszego meczu…

Skrót drugiego…

Reklama

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Ciekawy transfer w Ekstraklasie. To skuteczny 21-latek [NEWS]

Duda  &  Janczyk
1
Ciekawy transfer w Ekstraklasie. To skuteczny 21-latek [NEWS]

Weszło

Reklama