Ok, być może siostry Radwańskie wygrały coś tam w zeszłym roku. Może są naszymi nadziejami na medal olimpiady w Londynie. Może nawet są nadziejami jedynymi.
Reklama
Ale po obejrzeniu poniższego filmiku zgodzicie się chyba z nami: NATURALIZOWAĆ TĘ TENISISTKĘ. NATYCHMIAST.
Szczęśliwego nowego roku dla wszystkich kibiców dobrego sportu!