Wzięli Kubickiego, bo Wdowczyk był zajęty?

redakcja

Autor:redakcja

25 września 2008, 10:43 • 1 min czytania

Reklama
Wzięli Kubickiego, bo Wdowczyk był zajęty?

Mała, ale treściwa notka w „PS”: Według ostatnich doniesień obecny trener pruszkowskiego Znicza Dariusz K. jest kolejnym oskarżonym w sprawie korupcji w Centralnym Ośrodku Sportu. Na razie w klubie z Pruszkowa nikt nie podejmuje pochopnych decyzji. – Wiedzieliśmy, jak wygląda ała sytuacja, kiedy podpisywaliśmy kontrakt z tym szkoleniowcem, tak się jednak złożyło, że z dobrych fachowców tylko on był dla nas dostępny w danym czasie – mówi wiceprezes Znicza, Witold Makowski.
No, faktycznie – Dariusz Wdowczyk znalazł przecież robotę w Koronie Góra Kalwaria. Ale prezesie, był jeszcze młody Engel do wzięcia!

Reklama

WEٹ 100 ZفOTYCH BONUSU I SKORZYSTAJ Z NAJWYŁ»SZYCH KURSÓW – WWW.GAMEBOOKERS.COM

FOT. W.Sierakowski FOTO SPORT

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
3
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Weszło

Reklama