Wisła nie musi się martwić Bentleyem

redakcja

Autor:redakcja

24 września 2008, 23:07 • 1 min czytania

Reklama
Wisła nie musi się martwić Bentleyem

Wisła nie musi się martwić jednym z piłkarzy Tottenhamu, Davidem Bentleyem. Dlaczego? Bo chłopak i tak jest myślami w swoim poprzednim klubem, a wyniki „Kogutów” ma serdecznie gdzieś. Sami rzućcie okiem na jego stronę internetową…
Jak widać, Bentley na swojej oficjalnej stronie wciąż jest w koszulce Blackburn. Cieszy się na najbliższe mecze tego klubu (wszystko zapowiada się „ekscytująco”) i z optymizmem patrzy w przyszłość. Czyli pewnie Tottenhamowi życzy jak najgorzej:)

Reklama

A tak na poważnie – trzeba być kompletnym durniem, żeby grać w Premiership, mieć oficjalną stronę i zapomnieć jej aktualizować…

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
3
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Weszło

Reklama