LIVE: Minus osiemnaście w Poznaniu. Legia zwyciężyła przy Bułgarskiej

redakcja

Autor:redakcja

19 marca 2016, 15:04 • 1 min czytania

Reklama
LIVE: Minus osiemnaście w Poznaniu. Legia zwyciężyła przy Bułgarskiej

Lech – Legia, Legia – Lech, Poznań – Warszawa, Warszawa – Poznań. Stolica Wielkopolski i… całej Polski, Mistrz i wicemistrz, lider i jeden z tych, którzy gonią. Dzisiaj w Ekstraklasie mogliby właściwie zagrać jeden mecz a przed nim puścić czterogodzinne studio – nikt by specjalnie nie narzekał. Zanim jednak na murawę wybiegną piłkarze bodaj dwóch najsilniejszych polskich klubów – dwie przystawki. Podbeskidzie – Górnik oraz Śląsk – Ruch. Wszystko podlane sosem „końcówka sezonu zasadniczego i desperacka walka o pierwszą ósemkę”, czyli w miarę apetyczne. Bądźcie z nami podczas sobotniej relacji live!

Reklama

Fot.FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Ekstraklasa

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
1
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
7
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie