Składy na mecz Albania – Hiszpania

Patryk Stec

Autor:Patryk Stec

24 czerwca 2024, 19:56 • 1 min czytania 0 komentarzy

Hiszpania zapewniła już sobie pierwsze miejsce w Grupie B, wygrywając z Włochami i Chorwacją. Albania ma na swoim koncie jeden remis, co pozwala jej nadal marzyć o wyjściu z grupy. Aby to się ziściło, ekipa Sylvinho musi sprawić niespodziankę i dzisiaj wygrać.

Mecz pomiędzy Albanią i Hiszpanią rozegrany zostanie w Dusseldorfie. Pierwszy gwizdek o godz. 21:00. Sędzią spotkania będzie Glenn Nyberg ze Szwecji.

Albania: Thomas Strakosha – Ivan Balliu, Berat Djimsiti, Arlind Ajeti, Mario Mitaj, Qazim Laci, Ylber Ramadani, Kristjan Asllani, Jasir Asani, Rey Manaj, Nedim Bajrami

Hiszpania: David Raya – Jesus Navas, Daniel Vivian, Aymeric Laporte, Alejandro Grimaldo, Martin Zubimendi, Mikel Merino, Ferran Torres, Dani Olmo, Mikel Oyarzabal, Joselu

Od dziecka fan Realu Madryt i hiszpańskiej piłki, ale nieobce są mu realia klubów z niższych lig. Dużą część wolnego czasu spędza na czytaniu książek o służbach specjalnych, polityce i grze w Football Managera. Ma licencję UEFA C, więc ma papier na używanie słów "tercja", "baza" i "półprzestrzeń".