Reprezentant Anglii zainwestował w zespół F1

redakcja

Autor:redakcja

21 października 2023, 18:36 • 1 min czytania

Reklama
Reprezentant Anglii zainwestował w zespół F1

Jak się okazuje, Trent Alexander-Arnold jest wielkim fanem motosportu. Przed kilkoma dniami, 21-krotny reprezentant Anglii postanowił spełnić swoje marzenie, inwestując w jedną z czołowych drużyn F1.

Reklama

Mowa o francuskiej ekipie Alpine, której kierowcami są w tym sezonie Pierre Gasly oraz Esteban Ocon.

– Jako zawodowy sportowiec, doskonale rozumiem znaczenie konkurencyjności i pracy zespołowej. Wykupując udziały Alpine wraz ze swoim bratem, chcemy więc przyczynić się do rozwoju tej drużyny. Szczególnie że jesteśmy kibicami F1 od lat – przyznał defensor Liverpoolu podczas weekendu wyścigowego w Stanach Zjednoczonych.

Co ciekawe, wraz z Anglikiem część akcji zespołu postanowił wykupić także popularny bokser, Anthony Joshua.

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. Newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank