Szalony mecz w Siedlcach. Został przerwany, a Pogoń wygrała w dziewiątkę

redakcja

Autor:redakcja

29 lipca 2023, 22:13 • 1 min czytania

Reklama
Szalony mecz w Siedlcach. Został przerwany, a Pogoń wygrała w dziewiątkę

W drugiej kolejce II ligi Pogoń Siedlce pokonała Stal Stalową Wolę 2:0, pomimo tego, że grała w dziewiątkę, a oba gole strzeliła w osłabieniu.

Reklama

Cały mecz w Siedlcach miał niesamowity przebieg. Został przerwany z powodu ściany deszczu, która spłynęła nad boiskiem stadionu ROSRRiT. Już w 41. minucie miejscowa Pogoń grała w osłabieniu dwóch zawodników. Za dwie żółte, a w konsekwencji czerwone kartki boisko opuścili najpierw Ernest Dzięcioł, a następnie Damian Szuprytowski. Z tego powodu drużyna z województwa mazowieckiego musiała całą drugą połowę grać w osłabieniu.

Mimo to Pogoń zwyciężyła to spotkanie ze Stalą Stalowa Wola, strzelając dwa gole w drugiej połowie. Siedlczanie świetnie kontrowali rywali. Bohaterem miejscowych został Cezary Demianiuk, który skompletował dublet. Napastnik najpierw wykończył akcję głową, a następnie wyegzekwował rzut karny.

WIĘCEJ O NIŻSZYCH LIGACH:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank