Piorunujący początek Jagielloni! Białystok blisko mistrzostwa [WIDEO]

Patryk Stec

Autor:Patryk Stec

25 maja 2024, 18:13 • 2 min czytania 1 komentarz

Jagiellonia idealnie rozpoczęła spotkanie przeciwko Warcie Poznań. Szybkie trzy bramki i na ten moment ekipa z Białegostoku jest blisko mistrzostwa Polski.

Pierwszego gola już na początku spotkania strzelił Nene. Zawodnik Jagielloni otrzymał piłkę w polu karnym po dośrodkowaniu po ziemi z prawego skrzydła. Pomimo presji obrońcy skierował piłkę do bramki poznanian.

Drugi gol padł niewiele później. Jagiellonia wykonywała rzut rożny, a najlepiej w polu karnym odnalazł się Taras Romanczuk, który skierował piłkę głową w lewy dolny róg bramki strzeżonej przez Adama Lisa.

W Białymstoku festiwal strzelania goli trwał jednak nadal. Trzecia bramka to rajd piłkarza Jagielloni, zgranie z główki i doskonałe wykończenie Jesusa Imaza.

Idealny początek Jagielloni, która już po 26 minutach prowadzi 3:0. Wydaje się, że już tylko katastrofa może zabrać Jagielloni mistrzostwo Polski. Jednak do zakończenia meczów oczywiście nic nie jest pewne.

Od dziecka fan Realu Madryt i hiszpańskiej piłki, ale nieobce są mu realia klubów z niższych lig. Dużą część wolnego czasu spędza na czytaniu książek o służbach specjalnych, polityce i grze w Football Managera. Ma licencję UEFA C, więc ma papier na używanie słów "tercja", "baza" i "półprzestrzeń".