Wielki błąd ter Stegena! Barcelona traci bramkę po wpadce bramkarza [WIDEO]

Opracowanie:Damian Popilowski

29 kwietnia 2024, 21:47 • 1 min czytania 3 komentarze

Marc-Andre ter Stegen nie pomaga Barcelonie odbudować zaufania kibiców. Bramkarz „Dumy Katalonii” zrobił ogromny błąd, który może kosztować drużynę Xaviego punkty w rywalizacji z Valencią.

Zawodnicy “Dumy Katalonii” zaczęli spotkanie dość dobrze, odważnie atakując w ofensywie i szczelnie zabezpieczając tyły. Bramka dla ekipy Xaviego wydawała się coraz bardziej nieunikniona, aż wreszcie padła w 22. minucie, gdy Fermin Lopez znakomicie odnalazł się w polu karnym i pokonał bramkarza strzałem głową. Wydawało się, że Barcelona ma ten mecz pod kontrolą i będzie jedynie zwiększać swoją przewagę, lecz wówczas na scenę wkroczył Marc-Andre ter Stegen, który w sytuacji sam na sam zrobił z piłką… bliżej niekreślone coś:

Dziesięć minut później do siatki z rzutu karnego trafił Pepelu. Spotkanie nadal trwa, a Barcelona przegrywa z Valencią 1:2.