Pogrom! Klub Krychowiaka uległ aż 0:8. Ronaldo zapisał hat-tricka

Opracowanie:Piotr Rzepecki

02 kwietnia 2024, 23:07 • 1 min czytania 2 komentarze

Cóż to był za wieczór w arabskiej lidze. Abha Club uległa Al Nassr aż 0:8. W tym łomocie brał udział Grzegorz Krychowiak, a z drugiej strony błyszczał Cristiano Ronaldo. Pierwszy spędził na placu 67 minut, drugi zanotował hat-tricka i asystę.

Grzegorz Krychowiak i spółka stąpają nad przepaścią. Po ligowej porażce z Al Nassr cały czas plasują się na przedostatniej lokacie. Tracą do bezpiecznego miejsca dwa punkty.

Z kolei Al Nassr walczy o zgoła inne cele – po zainkasowaniu kompletu punktów ekipa CR7 goni liderujące Al-Hihal. Do drużyny prowadzonej przez Jorge Jesusa klub Portugalczyka traci osiem oczek.

Warto dodać, że jedna z trzech bramek Ronaldo zasługuje na pochwałę. Oczywiście cały mecz i fakt, że piłkarz wbił trzy gole w odstępie pół godziny również, ale trafienie 39-latka na 4:0 było wręcz wyborne. Zresztą, oceńcie sami:

„Krycha” zszedł z boiska w 67. minucie. Wówczas jego drużyna przegrywała 0:7. Ostatni gol padł na kilka minut przed końcem.

Przypomnijmy, że w meczu rundy jesiennej między Al Nassr a Abhą padł remis 2:2. Krychowiak grał wówczas 90 minut.

Urodził się dzień po Kylianie Mbappe. W futbolu zakochał się od czasów polskiego trio w Borussi Dortmund. Sezon 2012/13 to najlepsze rozgrywki ever, przynajmniej od kiedy świadomie śledzi piłkarskie wydarzenia. Zabawy z kotem Maurycym, Ekstraklasa, powieści Stephena Kinga.