Kurzawa odpalił bombę i Pogoń prowadzi już po kwadransie [WIDEO]

Arkadiusz Prosowski

Autor:Arkadiusz Prosowski

23 lutego 2024, 21:09 • 1 min czytania 0 komentarzy

Pogoń Szczecin wiosną jest w wyśmienitej formie. Dwa mecze, sześć punktów, pięć goli. W piątkowy wieczór z ŁKS-em na własnym boisku rozpoczęli strzelanie już w 12. minucie. I to jak!

Choć mecz z ostatnim w tabeli i chyba pogodzonym już ze spadkiem ŁKS-em wydawał się dużo łatwiejszy, niż wcześniejsze wiosenne starcia ze Śląskiem i Radomiakiem, to zawsze trzeba to udowodnić na boisku.

Już w 12. minucie po raz pierwszy Portowcy trafili przeciwnika. Prawdziwą bombę zza pola karnego odpalił Rafał Kurzawa. Pomocnik otrzymał podanie od Adriana Przyborka i z dalszej odległości huknął bez zastanowienia na bramkę łodzian, nie dając szans Aleksandrowi Bobkowi. 1:0 dla Pogoni po pierwszym kwadransie!

Jako uważny obserwator futbolowej gorączki, oglądam mecze w całkowitym spokoju minimum do 80 minuty. Jestem wyznawcą kościoła pod wezwaniem Zinedine Zidane'a.