KATASTROFA! Legia nie wyszła na boisko w Molde i wysoko przegrywa [WIDEO]

Autor:Antoni Figlewicz

15 lutego 2024, 19:32 • 2 min czytania 46 komentarzy

To starcie miało się zacząć zupełnie, zupełnie inaczej, ale po kilku prostych błędach ekipy z Warszawy Norwegowie prowadzą już 3:0 w meczu Ligi Konferencji. Legioniści nie występują w tym spotkaniu nawet w roli statystów. Właściwie trudno powiedzieć, czy w ogóle wyszli dziś z na murawę w Molde…

Ciągłe zamieszanie w polu karnym Legii. Beznadziejni obrońcy, fatalnie dysponowany bramkarz, lej po bombie w środku pola. W pierwszych 25 minutach meczu Legii nie wychodziło nic, poza prezentowaniem goli rywalom. Piłkarze Molde bez większego wysiłku strzelili polskiej drużynie trzy gole.

Skróty wstydu Legii. Zobacz kompromitująco tracone gole

Ale ostrzegamy – to naprawdę drastyczne obrazki. Trudno uwierzyć, że legioniści mogli wejść w ten mecz tak źle. Najpierw rozeszli się jak stary sweter i po dynamicznej kontrze Molde wyszło na prowadzenie wykorzystując złe ustawienie spóźnionego i bezradnego Steve’a Kapuadiego:

Kilka minut później „popisał” się Kacper Tobiasz. Bramkarz Legii odbił lekkie uderzenie prosto pod nogi rywala, który bez większych problemów wpakował piłkę do siatki:

Jakby tego było mało, legioniści postanowili raz jeszcze dać popis swojej nieporadności. Najpierw wpuścili rywali w pole karne, potem pozwolili im się tam rozgościć, a na koniec patrzyli, jak Norwegowie trafiają po raz trzeci do siatki:

Po takich wyczynach piłkarzy Legii, strach myśleć o tym, co wydarzy się w kolejnych minutach… Polska drużyna gra dziś katastrofalnie!

Wolałby pewnie opowiadać komuś głupi sen Davida Beckhama o, dajmy na to, porcelanowych krasnalach, niż relacjonować wyjątkowo nudny remis w meczu o pietruszkę. Ostatecznie i tak lubi i zrobi oba, ale sport to przede wszystkim ciekawe historie. Futbol traktuje jak towar rozrywkowy - jeśli nie budzi emocji, to znaczy, że ktoś tu oszukuje i jego, i siebie. Poza piłką kolarstwo, snooker, tenis ziemny i wszystko, w co w życiu zagrał. Może i nie ma żadnych sportowych sukcesów, ale kiedyś na dniu sąsiada wygrał tekturowego konia. W wolnym czasie głośno fałszuje na ulicy, ale już dawno przestał się tego wstydzić.