Xavi: Na ten moment nie możemy zarejestrować nikogo nowego

redakcja

Autor:redakcja

07 stycznia 2024, 10:57 • 1 min czytania

Reklama
Xavi: Na ten moment nie możemy zarejestrować nikogo nowego

Do Barcelony dołączył już Vitor Roque, ale trener ekipy z Katalonii zdradza, że to może być… ostatnich ruch transferowy tej zimy. Powód jest bardzo prozaiczny — Barca nie może już zarejestrować żadnego nowego zawodnika.

Reklama

— Musimy być realistami. W tej chwili nie możemy zarejestrować już żadnego zawodnika w składzie — mówił podczas konferencji prasowej trener Barcelony — Oczywiście, że po kontuzji Gaviego dobrze byłoby mieć kogoś nowego w środku pola. Zobaczymy. Może uda nam się wykorzystać jakąś szansę już teraz, a nie dopiero w przyszłości — powiedział Xavi.

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1743923175573144001

Dziś Duma Katalonii zagra w Pucharze Króla z ekipą Barbastro. W lidze hiszpańskiej Barcelona zajmuje trzecie miejsce i do lidera traci siedem punktów.

WIĘCEJ O HISZPAŃSKIM FUTBOLU:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank