Dublet Karola Angielskiego w greckiej ekstraklasie [WIDEO]

07 stycznia 2024, 18:08 • 1 min czytania 2 komentarze

Polski napastnik strzelił dwa gole dla Atromitosu w wygranym na wyjeździe 2:1 meczu 17. kolejki greckiej ekstraklasy z Volos. 27-latek ma już na swoim koncie pięć ligowych trafień w tym sezonie.

Karol Angielski trafił do Atromitosu latem z tureckiego Sivassporu. W Grecji gra regularnie, ale nie zawsze wychodzi w pierwszym składzie (14 meczów, z czego 7 od pierwszej minuty i 7 z ławki). W niedzielę Polak strzelił dwie bramki – jedną z główki, a drugą z rzutu karnego, zapewniając swojej drużynie zwycięstwo.

Karol Angielski spędził na boisku 65 minut. Atromitos ma na koncie 22 punkty i zajmuje siódme miejsce w tabeli.

Volos 1:2 Atromitos (0:1)

P. Moraitis 90′ – K. Angielski 25′, 59′ (k)