Oficjalnie: Były zawodnik Radomiaka wrócił do ojczyzny

redakcja

Autor:redakcja

06 stycznia 2024, 10:21 • 1 min czytania

Reklama
Oficjalnie: Były zawodnik Radomiaka wrócił do ojczyzny

„Co powiesz na mały prezent od Trzech Króli?” – taki słowami do kibiców zwrócił się kolumbijski klub Independiente Santa Fe, ogłaszając transfer byłego piłkarza Radomiaka Franka Castanedy.

Reklama

29-latek trafił do Radomia zimą ubiegłego roku z tajskiego Buriram Uinted. Wydawało się, że na papierze jest to dobry ruch ze strony Radomiaka, gdyż Kolumbijczyk pokazywał się całkiem przyzwoicie w innym polskim klubie – Warcie Poznań. Dla „Zielonych” strzelił cztery gole w trzynastu ligowych spotkaniach rundy wiosennej sezonu 2021/22.

Powrót Kolumbijczyka do Ekstraklasy to totalny niewypał. Miał wnieść sporo jakości do ofensywy Radomiaka, a zupełnie zawiódł oczekiwania – jako podstawowy zawodnik w 28 spotkaniach zaliczył dwa gole i dwie asysty.

Reklama

Castaneda w grudniu rozwiązał kontrakt z Radomiakiem i trafił do Independiente Santa Fe na zasadzie wolnego transferu.

WIĘCEJ O RADOMIAKU RADOM:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
3
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank