Pistolety znowu poszły w ruch. Piątek z kolejnym golem w Turcji [WIDEO]

27 listopada 2023, 20:36 • 1 min czytania 5 komentarzy

Krzysztof Piątek strzelił gola dla Basaksehiru w wygranym 4:1 meczu 13. kolejki tureckiej ekstraklasy z Pendiksporem. Dla „Piony” było to trzecie ligowe trafienie w tym sezonie.

Aczkolwiek warto zaznaczyć, że 28-latek zdobył te bramki w trzech ostatnich spotkaniach. Polak nie miał łatwego wejścia do nowego klubu. Trafił do Basaksehiru w połowie lipca, a pierwszego gola w nowych barwach zdobył dopiero na początku listopada.

Dziś rozegrał pełne 90 minut w starciu z Pendiksporem, a na listę strzelców wpisał się w 63. minucie, ustalając końcowy rezultat spotkania. Nie jest to najpiękniejszy gol w karierze Piątka, ale najważniejsze, że może dopisać kolejne trafienie do swojego dorobku strzeleckiego.

Poza kadrą na ten mecz znalazł się inny polski napastnik Basaksehiru – Patryk Szysz, który jest kontuzjowany. Drużyna ze Stambułu zajmuje 17. miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów.