Michał Karbownik ma nowy klub. Został zaprezentowany
Oficjalnie wyjaśniła się przyszłość Michała Karbownika. Polak jakiś czas temu zdecydował się na odejście z Herthy Berlin po wygaśnięciu kontraktu, a teraz został piłkarzem tureckiego Basaksehiru. Czterokrotny reprezentant Biało-Czerwonych podpisał umowę do czerwca 2029 roku. Został już zaprezentowany w klubowych mediach społecznościowych. Michał Karbownik zagra w Turcji. Podpisał kontrakt z Basaksehirem Niemieckie media już kilka miesięcy temu donosiły, że jeśli Hertha nie wywalczy awansu do Bundesligi, […]