Pique wbija szpilkę Realowi: Ich ostatni triumf w Lidze Mistrzów był cudem

redakcja

Autor:redakcja

08 listopada 2023, 12:28 • 1 min czytania

Reklama
Pique wbija szpilkę Realowi: Ich ostatni triumf w Lidze Mistrzów był cudem

Podczas wywiadu na antenie stacji RAC1, Gerard Pique postanowił zadrwić z Realu Madryt. Były reprezentant Hiszpanii twierdzi, że ostatni triumf „Królewskich” zostanie przez wszystkich zapomniany.

Reklama

– Obecny Real jest mniej więcej taki sam, niewiele pokazuje, ale osiąga wyniki i w lutym będzie dalej żył we wszystkich rozgrywkach, a w Lidze Mistrzów zobaczymy. Kiedy wygrywamy, jesteśmy zapamiętywani na zawsze, kiedy oni wygrywają, to jest to jedna wygrana więcej. Ich ostatnia wygrana Liga Mistrzów była cudem, ponieważ byli gorsi w każdym dwumeczu i nikt nie będzie o tym pamiętał – zasugerował w wywiadzie, przywołanym przez serwis „RealMadryt.pl”.

Od 2013 roku, gracze Reala Madryt podnosili trofeum za zdobycie Ligi Mistrzów aż pięciokrotnie. Sprawia to, że ekipa Carlo Ancelottiego jest najbardziej utytułowaną drużyną w historii tych rozgrywek.

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Reklama

Fot.Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank