Kolejny pożar w kadrze U-17

redakcja

Autor:redakcja

07 listopada 2023, 10:59 • 1 min czytania

Reklama
Kolejny pożar w kadrze U-17

Problemy tworzą problemy w reprezentacji Polski do lat 17. Jak informuje portal meczyki.pl, na ten moment nie ma zgody na powołanie dodatkowych piłkarzy do kadry. Oznacza to, że w tej chwili mamy do dyspozycji jedynie 14 zawodników z pola oraz trzech bramkarzy.

Reklama

Na zgrupowaniu przed mistrzostwami świata w Indonezji fundamentami kadry wstrząsnął skandal alkoholowy.

W jego rezultacie, do domu pojechało czterech piłkarzy – Filip Wolski, Oskar Tomczyk, Jan Łąbędzki i Filip Rózga.

Na ich miejsce powołani zostać mieli Kornel Lisman, Adrian Przyborek, Szymon Kądziółka i Filip Rejczyk, lecz FIFA na razie się na to nie zgodziła. Za rogiem mecz z Japonią, do którego możemy przystąpić w ogromnym osłabieniu. Jeszcze do końca wtorku powinno okazać się, czy decyzja centrali jest ostateczna.

WIĘCEJ O U-17:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank