Grabara: Fajnie graliśmy, ale za fajne granie nie ma punktów

redakcja

Autor:redakcja

25 października 2023, 10:33 • 2 min czytania

Reklama
Grabara: Fajnie graliśmy, ale za fajne granie nie ma punktów

Wczoraj FC Kopenhaga przegrała kolejny mecz w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Po spotkaniu z Manchesterem United Kamil Grabara stanął przed kamerami Polsatu i opowiedział o przebiegu spotkania.

Reklama

FC Kopenhaga awansowała do Ligi Mistrzów poprzez eliminacje, w których okazała się lepsza między innymi od Rakowa Częstochowa. W fazie grupowej rywalizuje z Galatasaray, Bayernem i Manchesterem United. Po trzech kolejkach ma na koncie tylko jeden punkt z pierwszej serii spotkań, gdy duński zespół zremisował z Galatasaray.

Wczoraj FC Kopenhaga przegrała 0:1 z Manchesterem United. Oto wypowiedź Grabary po tym spotkaniu:

– Wiedzieliśmy, że Bayern czy Galatasaray są w lepszej sytuacji mentalnej niż Manchester United i myślę, że prezentowaliśmy się całkiem przyzwoicie. Wiadomo, nie było tego finalnego produktu, czyli goli. Jesteśmy dosyć doświadczoną drużyną w tych rozgrywkach i powinniśmy lepiej wyciągać wnioski. Wydaje mi się, że mecz był bardzo wyrównany. Myślę, że nawet z piłką wyglądaliśmy lepiej od nich. Na pewno w fazach przejściowych byli dużo lepsi od nas. Szybkość i indywidualna jakość piłkarzy robi różnicę, ale w budowaniu gry wydaje mi się, że wyglądaliśmy lepiej. Fajnie graliśmy, ale za fajne granie nie ma punktów.

W tym momencie liderem grupy A jest Bayern z dziewięcioma punktami na koncie. Drugie miejsce zajmuje Galatasaray z dorobkiem czterech „oczek”. Punkt mniej ma Manchester United. Tabelę tej grupy zamyka FC Kopenhaga.

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ:

Fot. Newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank