Znakomita interwencja Oliwiera Zycha. 19-latek zatrzymał Rafała Wolskiego z jedenastu metrów [WIDEO]

23 września 2023, 14:46 • 1 min czytania 4 komentarze

Bramkarz Puszczy Niepołomice, Oliwier Zych znacząco przyczynił się dzisiaj do wywalczenia remisu (1:1) w wyjazdowy starciu z Radomiakiem Radom. Już w pierwszej połowie meczu, 19-latek popisał się świetną interwencją z rzutu karnego.

Utalentowany golkiper zatrzymał tym samym Rafała Wolskiego, dla którego mogła być to pierwsza bramka od końcówki lipca. Jego uderzenie było jednak przewidywalne, co znakomicie wykorzystał bramkarz Puszczy w 26. minucie meczu. Zobaczcie sami:

[avatar size=”original” align=”center” link=”