Były zawodnik Wisły Kraków znalazł klub w I lidze

redakcja

Autor:redakcja

14 września 2023, 14:33 • 1 min czytania

Reklama
Były zawodnik Wisły Kraków znalazł klub w I lidze

Patryk Plewka został nowym zawodnikiem Chrobrego Głogów. Wychowanek Wisły Kraków od początku lipca znajdował się bez klubu. 

Reklama

Patryk Plewka podpisał z ostatnią drużyną I ligi – Chrobrym Głogów roczną umowę z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. 23-letni pomocnik przez ostatnią dekadę występował w Wiśle Kraków. Dla Białej Gwiazdy rozegrał 71 meczów, w których zdobył dwie bramki i zanotował trzy asysty. W sezonie 2019/20 był na wypożyczony na rundę do Stali Rzeszów.

Z końcem czerwca wygasła jego umowa z Wisłą. Przez ponad dwa miesiąca nie mógł znaleźć klubu, aż rękę wyciągnął do niego Chrobry. To ostatnia drużyna I ligi, która przed przerwą reprezentacyjną zdobyła pierwsze trzy punkty w tym sezonie. Po zwolnieniu Marka Gołębiewskiego drużynę z Dolnego Śląska prowadzi Piotr Plewnia.

WIĘCEJ O I LIDZE:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank