Matty Cash w świetnej formie strzeleckiej. Tym razem gol w Lidze Konferencji [WIDEO]

31 sierpnia 2023, 23:23 • 1 min czytania 2 komentarze

Reprezentant Polski Matty Cash strzelił gola dla Aston Villi w wygranym 3:0 rewanżowym spotkaniu IV rundy kwalifikacji do Ligi Konferencji ze szkockim Hibernian.

Cash jest prawym obrońcą i za często do siatki rywali nie trafia, ale ostatnio jest w wyborowej formie strzeleckiej. W miniony weekend ustrzelił dublet w starciu z Burnley (3:1) w ramach 3. kolejki Premier League. Dziś również wpisał się na listę strzelców, zachowując się w polu karnym jak rasowy napastnik. Z kilku metrów dobił strzał kolegi z rzutu wolnego.

W pierwszym spotkaniu Aston Villa pokonała 5:0 na wyjeździe Hibernian i awansowała do fazy grupowej Ligi Konferencji. Cash rozpoczął dzisiejsze spotkanie na ławce rezerwowych. Pojawił się na boisku po przerwie, a gola strzelił w 61. minucie. To było jego pierwsze trafienie w eliminacjach do LK.